Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2013 року

лінк новини №1581  31.03.2013

Відьмина експрес-пошта, або Служба доставки Кікі

Служба доставки КікіТовариство «Три Крапки» переклало та озвучило українською мовою аніме Відьмина експрес-пошта.

Кожна відьма після досягнення тринадцяти років вступає у своє доросле життя і має покинути дім, щоб самостійно прожити один рік в іншому місці. Молода відьма Кікі вирушає на своїй мітлі до мальовничого міста на узбережжі і розпочинає там власну справу.

 
лінк новини №1580  09.03.2013

Mass Effect: Згуба Параґону

Mass Effect: Ushinawareta ParagonSensetivity, The_P6 та Олекса Мельник завершили роботу над українськими субтитрами до аніме Mass Effect: Згуба Параґону – пріквелу до гри Mass Effect 3.

У центрі сюжету – початок кар’єри офіцера Альянсу Джеймса Веґи. Джеймс приходить в елітний загін морської піхоти Альянсу на початку боротьби з таємничою загрозою, відомою як Збирачі. Перебуваючи на службі у віддаленій зоряній системі, Веґа і його напарники повинні захистити громадян колонії від вторгнення невідомих, які намагаються викрасти людей.

 
лінк новини №1579  09.03.2013

Навсікая з Долини Вітрів

Навсікая з Долини ВітрівАніме Навсікая з Долини Вітрів – класичний твір від Хаяо Міядзакі – озвучено українською.

Тисяча років минула, відколи Сім Днів Вогню стерли з лиця землі людську цивілізацію. Більшість колись родючих земель перетворилася на Море Гнилі, де і рослини, і тварини несуть в собі отруту. Людям лишилися лише невеличкі клаптики чистих оаз, де вони можуть жити. Долина Вітрів – одна з таких оаз, і саме тому вона ласий шматок для загарбників.

 
лінк новини №1575  04.03.2013

Серіал Берсерк

Берсерк ТВБерсерк – аніме, яке можна назвати класикою жанру фентезі. Це перша екранізація однойменної манги. Сюжет розгортається навколо вправного молодого мечника Ґатса. Після приєднання до успішної найманої армії під керівництвом Гріффіса він, здається, знаходить собі родину, якої ніколи не мав. Однак не всі ті друзі, хто ними виглядає. Дехто ладен пожертвувати будь-чим і будь-ким на шляху до своєї мрії.

Українські субтитри переклав для нас Gedet.

 
лінк новини №1574  03.03.2013

Манґа Кохання у пеклі

Love in HellКоманда AniUA перекладає українською мангу Кохання у пеклі. Готові вже перші три розділи.

Усе починається із того, що Рінтаро Секава однієї прекрасної ночі напивається і помирає. І неочікувано для себе опиняється не де-небудь, а у пеклі. Щоправда, зустрічає його там доволі симпатична дівчина і мінімалістичному вбранні і заявляє, що буде йому провідником. Може, все ще не так погано?

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.