Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2013 року

лінк новини №1600  26.05.2013

Озвучення фільму Кей-он!

Легка музикаФільм Кей-он! оповідає про подорож дівчат до Лондона.

На основі уже викладених раніше субтитрів Русалка та Surgeon зробили також і українське озвучення. Скачати відео з одноголосим закадровим перекладом можна за торрент-посиланням.

 
лінк новини №1599  26.05.2013

Блідий кокон українською

Aoi TamagoНа основі перекладених раніше субтитрів до аніме Блідий кокон було виконано озвучення фільму українською мовою. Скачати його можна за торрент-посиланням.

У далекому постапокаліптичному світі археологія набула незвичної для нас форми пошуку, відновлення та розшифровування старих електронних файлів. На древніх фотографіях та відео – яскравий світ, зовсім не схожий на той, де зараз живуть люди. Що ж сталося із ним у далекому минулому?

 
лінк новини №1595  24.05.2013

Fairy Tail – Хвіст Феї

Хвіст ФеїКагарі Кідо та Tiarita розпочали переклад фантастичної пригодницької манґи Хвіст Феї.

Юна чарівниця Люсі прагне вступити до всесвітньо відомої гільдії «Хвіст Феї». От тільки приймають туди лише за рекомендаціями членів гільдії. На щастя, вона випадково знайомиться з одним із них, коли зустрічає молодого мага Нацу. Він допомагає їй у скрутній ситуації, а потім дає омріяну рекомендацію.

 
лінк новини №1594  13.05.2013

Death Billiards – Смертельний більярд

Смертельний більярдЩе один переклад короткометражного аніме Смертельний більярд зробили Емері та Gedet.

Двоє чоловіків, старий та молодий, опиняються у дивному барі. Вони не можуть пригадати, як саме сюди потрапили, і не можуть піти – доки не зіграють у гру, ставка у якій – їхні життя.

 
лінк новини №1593  13.05.2013

Кохання у пеклі, том 2

Jigokuren том 2Про нелегку і жорстоку долю грішника у пеклі продовжує нам оповідати манґа Кохання у пеклі. А команда AniUA – оперативно перекладати. Оновлено перші три розділи, завершено роботу над першим томом і розпочато переклад другого.

Рінтаро потроху призвичаюється до «життя» у пеклі, і навіть влаштовується на роботу. Виявляється, що і тортур можна оминути – було б чим заплатити. От тільки з дівчатами йому так само не щастить.

 
лінк новини №1592  12.05.2013

Свіжачок від молодих аніматорів

Майбутнє Аніме 2013«Проект розвитку молодих аніматорів» був започаткований 2010 року за підтримки японського уряду. Мета проекту очевидна із назви, і майже щороку він дозволяє вдосконалити і показати свою майстерність досі маловідомим, але талановитим аніматорам.

Sensetivity переклав українською три фантастичні короткометражні фільми, що увійшли до блоку «Майбутнє Аніме 2013», випущеного в рамках проекту у цьому році:

 
лінк новини №1591  12.05.2013

Нові частини Ван Піс

One PieceУкраїнський переклад Ван Піс дійшов уже до п’ятого тому. Читайте тридцять шостий розділ «За ким б’є дзвін».

Ну, а для тих, хто слідкує за найсвіжішими випусками цієї захоплюючої манґи – вже традиційне щотижневе оновлення – перекладений сімсот восьмий розділ «Колізей злодіїв».

 
лінк новини №1590  11.05.2013

Серіал Красуня Хані українською

Красуня Хані The LiveHentaihunter переклав українською субтитри до «живого» серіалу Красуня Хані (TV). Серіал є екранізацією однойменної манґи і оповідає про боротьбу гарненького андроїда проти колоритних лиходіїв.

Раніше уже були перекладені українською субтитри до повнометражного фільму Красуня Хані.

 
лінк новини №1589  11.05.2013

Сьомий том Пошепки

Sasameki koto 7Зворушлива історія про кохання двох дівчат продовжується. Evil Nibber переклав сьомий том романтичної юрі манґи Пошепки.

Також повністю оновлено перший том.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.