Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2013 року

лінк новини №1623  30.07.2013

Королева демонів і Герой українською

MaoyuuGedet переклав українською мовою субтитри до аніме Королева демонів і Герой.

Одвічна боротьба між силами зла і добра, запеклі бої і відважний Герой, який, долаючи на своєму шляху численні труднощі і незліченну кількість ворогів, нарешті дістається до володаря сил зла. І ось, у вирішальному поєдинку він убиває головного лиходія, одним махом поклавши край усьому злу на світі! Класичний сюжет героїчного фентезі, знайомий усім із дитинства. І все б добре, але... Якщо задуматися, то яким чином убивство одного, нехай і головного, ворога може покінчити і з арміями демонів і одвічною ворожістю в цілому?

 
лінк новини №1622  29.07.2013

Хвіст Феї, том 3

Fairy Tail том 3Велике оновлення перекладу манґи Хвіст Феї – завершений перший і одразу весь другий том і вже розпочато роботу над третім.

 
лінк новини №1620  25.07.2013

Пригоди діґімонів – Фільм

Пригоди діґімонівПригоди діґімонів – Фільм – короткометражне аніме, яке кладе початок цілій серії про діґімонів.

Маленька Хікарі знаходить дивне яйце на їхньому із братом комп’ютері. Згодом з яйця вилуплюється діґімон Коромон – так він сам себе називає.

Українські субтитри до фільму переклав Sensetivity.

 
лінк новини №1619  24.07.2013

Манґа Real RPG

RearupigiReal RPG – ще одна манґа про геймерів і високоякісну віртуальну реальність. Чи не віртуальну?

Комп’ютерні ігри ваблять можливість стати справжнім героєм – убити дракона, врятувати принцесу, а, можливо, навіть і увесь світ. І що головне – ніяких ризиків, адже навіть якщо твій персонаж помре, ти можеш просто почати все спочатку. Але що як комп’ютерна гра несподівано перетвориться на цілком реальну?

Перший розділ манґи переклав Fantom.

 
лінк новини №1618  22.07.2013

Аніме Космічний пірат капітан Харлок

Captain HarlockНаталія Дев'ятко переклала українською субтитри до пригодницького серіалу Космічний пірат капітан Харлок та підготувала огляд-рецензію до цього аніме.

Серіал є екранізацією однойменної манги Лейджі Мацумото. Це історія боротьби і пошуку себе, а також пошуку себе у боротьбі, розуміння сенсу життя і знаходження сил для його гідного продовження, що б не сталося. Космічні моря ваблять пригодами і таємницями, але вони бувають жорстокими і безжальними до відчайдушних мандрівників.

 
лінк новини №1617  22.07.2013

Манґи Якщо заради тебе – як завгодно далеко

Anata no Tame nara Doko Made moНовий український переклад від bills_spirit та команди Koidango Daikazoku – манґа Якщо заради тебе – як завгодно далеко у жанрі яой.

Це весела історія стосунків офіцера поліції і злочинця, якого він невтомно переслідував цілий рік. І ось нарешті упіймавши втікача, детектив Такачіхо приковує його до себе кайданками, щоб супроводжувати таким чином до поліції.

 
лінк новини №1616  20.07.2013

Напівпринц, том 3

Half PrinceKsanka та її команда продовжують переклад фантастичної манґи Напівпринц. Готові чотири чергові розділи вже третього тому.

Несподівано Фенґ Лан дізнається, що Ґуі в реальності – новий викладач у її університеті. Однак йому, звісно, не вдається її упізнати – натомість він запідозрює її брата. Та ще й Братик Вовк, виявляюється, теж недалеко.

 
лінк новини №1613  15.07.2013

Манґа Fuudanjuku Monogatari

Fuudan Juku MonogatariІсторії Фудан Джюку – однотомна шьоджьо манга про шкільний клуб та його сімох членів. У кожного свої інтереси, і кожному присвячена своя історія.

Танемура Аріна намалювала ці історії, узявши за прототипи героїв однойменну японську поп-групу Fudanjuku. Учасники групи – дівчата, що перевдягаються у хлопців.

Першу оповідь переклала українською bills_spirit.

 
лінк новини №1612  08.07.2013

Tamako Market – Ринок Тамако

Ринок Тамако 2013Весняний серіал Ринок Тамако переклав українською невтомний Gedet.

Головна героїня Тамако – старша дочка власника крамнички із мочі у жвавому торгівельному районі Кроляча Гора. Одного разу вона зустрічає дивного освіченого птаха на ймення Дера Мочігидота, який вирішує поселитися у неї в будинку. Тож як складеться й без того веселе життя Тамако, її друзів, родичів та сусідів, і чи таким вже й простим є той птах?

 
лінк новини №1609  08.07.2013

Манґу Ніж перекладено

Knife кінецьKsanka завершила український переклад манґи Ніж.

Зустрічайте дві останні історії зі збірки: «Ніж для масла» та «Медовий місяць» – як завжди, романтичні сюжети із гірким присмаком реальності.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.