Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2013 року

лінк новини №1632  18.08.2013

Кохання у пеклі повністю українською

JigokurenКоманда AniUA сумісно із російськими перекладачами Koto no Yume завершили український переклад романтично-потойбічної манґи Кохання у пеклі. Останній третій том стрімко закінчили буквально за тиждень.

Нарешті Рінтаро дізнається, через який саме гріх він опинився у пеклі. І заразом згадає ті гіркі події свого життя, спогадів про які він так довго намагався уникати, що і справді зовсім про них забув…Чи зможе він жити із ними тепер? Чи точніше буде сказати не-жити, адже він уже у пеклі.

 
лінк новини №1631  17.08.2013

Nerawareta Gakuen – Школа під нападом

Nerawareta GakuenNataniel переклав українською мовою субтитри до повнометражного фільму Школа під нападом.

У середній школі в Камакурі починається новий навчальний рік. До 8 класу переводиться новенький – Кьоґоку Рьоічі. Він красивий, харизматичний, розумний, тому швидко завойовує популярність серед учнів. Але в нього є таємниця. Використовуючи свої надприродні здібності, він хоче взяти школу під контроль. Усе йде за планом, однак на шляху Кьоґоку стає один з учнів – Секі Кенджі. Схоже битва за свободу школи і її учнів неминуча, однак... Може насправді все не так, як здається?

 
лінк новини №1629  17.08.2013

ДРРР!!

ДРРР!!Перші чотири розділи манґи Дюрарара!! переклала ksanka.

Ласкаво просимо до Ікебукуро! Ця частинка Токіо сповнена неймовірних загадок і таємниць, пригод і небезпек, жагучої любові і такої ж сильної ненависті. А що ще треба звичайному хлопцю, якому завжди кортіло пережити щось дивовижне?

 
лінк новини №1628  17.08.2013

Guilty Crown – Вінець провини

Yuzuhira InoriSensetivity та DEMO зробили українські субтитри до серіалу Вінець провини та OVA Вінець провини: Втрачене Різдво.

Після падіння на територію Японії метеорита країною шириться позаземний вірус та повна анархія. Порядок вдається відновити лише ціною незалежності. Події аніме відбуваються кілька років потому і обертаються навколо підлітка із надприродними можливостями, пробудженими у ньому вірусом, та дивної дівчини на ім’я Юзуріха Інорі.

 
лінк новини №1627  12.08.2013

Манґа Tende Freeze!

Tende FreezeThrary переклав перший том грайливої манґи Tende Freeze!

Коюкі має силу бачити майбутнє – однак бачить тільки нещастя, які мають статися із людьми. Та одного дня вона зустрічає старшокласника Умехачі. Він звичайний пустоголовий тинейджер, але якимось дивним чином він може розширити надзвичайні можливості Коюкі.

 
лінк новини №1626  12.08.2013

Аніме Божевільна ніч

 Lunatic NightНовий переклад від Hentaihunter – українські субтитри до трисерійного аніме Божевільна ніч.

Нелегко відновлювати свою расу, при цьому паралельно рятувати весь світ методом тотального знищення. Все це виконує хлопець Канзакі, колишній атлант, і його три сексуально стурбованих, але вірних подруги-богині. Протистоїть йому також особистість непересічна. Не менш стурбований фетишист, і просто колишній друг Міцукі, звичайно, зі своєю поплічницею.

Увага, аніме містить еротичні сцени і призначене тільки для дорослих.

 
лінк новини №1625  12.08.2013

Noblesse – Дворянство

NoblesseДворянство – кольорова корейська онлайн манхва, яка згодом почала видаватися і на папері. Переклад її розпочала bills_spirit.

Кадіс Етрама Ді Райзел прокидається у Південній Кореї після 820 років сну і опиняється у зовсім незнайомому йому світі. Втім його надприродні здібності дозволяють йому легко змішатися із натовпом і розпочати знайомство із сучасністю. Дуже скоро він знаходить свого соратника Франкенштейна, який зараз працює директором школи. Тож Кадіс Етрама Ді Райзел вирішує видати себе за учня, який перевівся у цю школу, приїхавши із-за кордону.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.