Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини жовтня 2013 року

лінк новини №1645  27.10.2013

Аніме Лісовий рояль

Piano ForestДо вашої уваги українські субтитри до повнометражного фільму Лісовий рояль – історії про дружбу, мрію та талант.

Амамія Шю мріє стати піаністом. Він переводиться до нової школи, де зустрічає і друзів, і ворогів. А ще поряд у лісі є дивне німе піаніно. Лише один хлопець в змозі зіграти на ньому.

 
лінк новини №1643  27.10.2013

Невдалий виклик, оновлення

Оновлено субтитри до аніме Невдалий виклик.

 
лінк новини №1642  20.10.2013

Легенда про Легендарних Героїв

The Legend of the Legendary HeroesЗустрічайте новий переклад від bills_spirit – субтитри до аніме з епічною назвою Легенда про Легендарних Героїв.

Райнер – талановитий, проте ледачий і апатичний студент королівської школи магів. Однак війна, що спалахнула із сусіднім Естабулом, забере чимало з його друзів і змусить до активних дій. Райнер отримує спеціальне завдання від короля і вирушає на пошуки могутніх артефактів так званих Легендарних Героїв.

 
лінк новини №1641  07.10.2013

Junjou Romantica – Чиста романтика

Чиста романтикаЧудовий подарунок для шанувальників жанру шьонен-ай – українські субтитри до аніме Чиста романтика від bills_spirit.

Місакі прагне вступити до престижного університету, однак його оцінки залишають бажати кращого. Тож його старший брат домовляється зі своїм другом Акіхіко Усамі про репетиторство. Усамі – успішний письменник із численними нагородами. Однак про що саме він пише? Випадково Місакі довідується, що це книги про палке чоловіче кохання, а за прообрази автор бере його брата та себе!

 
лінк новини №1639  06.10.2013

Оновлення та озвучення Йормунґанду

YorumungandoSensetivity оновив свій переклад аніме Йормунґанд.

Окрім власне субтитрів, також додано архів із шрифтами та список посилань на скачування озвученої української версії серіалу. Список у форматі URLS підходить для деяких менеджерів скачування або може бути відкритий у текстовому редакторі.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.