Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини грудня 2015 року

лінк новини №1757  20.12.2015

Манґа Вермільйон

Кісакі СенджюНовий проект від команди AniUA – манґа Вермільйон.

За допомогою Темної Брами люди можуть звернутися зі своїми надіями і бажаннями до пітьми, яка тільки й чекає на найменшу можливість увірватися до нашого світу. Винищувач демонів Кісакі Сенджю та його помічниця Міроку відчайдушно боряться із цією нечистю.

 
лінк новини №1756  14.12.2015

Манґа Атака титанів

Атака титанів – культова манга Хаджіме Ісаями, що видається із 2009 року і дотепер. Перший том українською мовою переклали учасники аніме-клубу Міцурукі.

Людська раса потерпає від нападів гігантських титанів-людожерів, що заполонили світ. Від повного винищення людям вдалося врятуватися тільки завдяки височенним стінам, якими вони оточили безпечні зони. Та стане такого захисту, коли на сцену вийдуть титани ще більшого розміру?

 
лінк новини №1755  12.12.2015

Емма, част. 5

Емма УїльямГотовий п’ятий розділ історичної манґи Емма, з якого ми трохи більше дізнаємося про господарку Келлі Стоунер. Стримана Келлі не любить говорити про своє минуле і чоловіка, лише фотографія у вітальні нагадує про її молоді часи.

 
лінк новини №1753  12.12.2015

Ashi-Girl – Піхотинка

Ashi Ga-ruЮі – звичайна лінива і ні в чому не зацікавлена старшокласниця. Єдине, до чого вона здібна, – це біг. Її молодший брат винаходить машину часу, і зовсім випадково дівчина переноситься в період Сенґоку. Там вона зустрічає справжнього красунчика, в якого ж одразу закохується. Та от лихо: її записали в піхотинці і вважають хлопцем!

Як виживатиме Юі за часів Сенґоку та чи вдасться їй повернутися назад, читайте в манзі Піхотинка, перший том якої переклала для нас Rosava.

 
лінк новини №1752  02.12.2015

Ґанц: G українською

G-GantzRosava розпочала новий проект і взялася за український переклад свіженької манґи Ґанц: G. Готовий перший розділ.

Під час мандрівки група школярів потрапляє в аварію і опиняється в дивному класі, де їхні життя переходять під владу чорної кулі Ґанц.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.