Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2020 року

лінк новини №1811  29.06.2020

Каґуя хоче, щоб їй зізналися: Війна любові та розуму геніїв

Каґуя хоче, щоб їй зізналисяВ елітній Академії Шючіін президент учнівської ради Шіномія Каґуя та її заступник Шіроґане Міюкі вважаються мало не геніями. До того ж, багато хто бачить в них ідеальну пару, хоча насправді їхні стосунки суто ділові. Та поступово вони і справді починають відчувати один до одного дещо більше. Однак обидва вважають зізнання у свої почуттях ознакою слабкості, тож усіма силами намагаються змусити один одного зізнатися першим. Це війна любові та розуму геніїв!

Таку незвичайну манґу Каґуя хоче, щоб їй зізналися: Війна любові та розуму геніїв вирішив перекласти українською MY zMy і взявся одразу до свіжих розділів – готові вже з 140 до 153.

 
лінк новини №1810  19.06.2020

Манґа Клинок, розсікаючий демонів

Demon SlayerКоманда Creative Otaku у складі Nendian та Vens переклали українською перший том манґи Клинок, розсікаючий демонів.

Дія манги розгортається в японській глибинці в еру Тайсе. Юний Танджіро Камадо повертається додому і бачить, що усю його родину, крім молодшої сестри, убив демон. Він відчайдушно намагається врятувати ледве живу сестру і не полишає надії вилікувати її, навіть коли та й сама перетворюється на демона.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.